Hakkımızda

Prizma Danışmanlık, bireylere ve kurumlara değişen piyasa koşullarına uygun yüksek standartlarda özgün çözümler üretmek amacıyla test, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmak için kurulmuştur.

Prizma Danışmanlık olarak sunduğumuzürün ve hizmetlerin bireylere ve kurumlara özgün olmasına özen gösteriyoruz. Bizim için her bir kişi ya da kurumun şartları farklıdır. Bundan dolayı önerilen çözümler de farklı olmalıdır.

Prizma Danışmanlık olarak bireylerin ve kurumların içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmaya ve farkındalıklarını arttırmaya özen gösteriyoruz. Kişi ve kurumların güçlü yanlarını avantaja dönüştürmek, zayıf yanlarını geliştirmek temel çalışma prensibimizdir.

Misyonumuz

Kurumların ve bireylerin ihtiyaç duydukları eğitim, danışmanlık, performans değerlendirme ve test hizmetlerini sunarak bireylerin ve kurumların başarısını artırmak için yol gösterici olmak.

Vizyonumuz

Yaptığı çalışmalar, ürün ve hizmetleri ile kişilere ve kurumlara değer katıp ülkemizde danışmanlık firmaları arasında ilk sırada olmak. Çalışma anlayışı ile kurumda çalışmanın ayrıcalık olduğu bir kurum oluşturmak. Danışmanlık mesleğine daha zengin bir bakış açısı kazandırmak.

Değerlerimiz

İnsan Odaklılık

Bilimsellik

Tutarlılık

Dürüstlük

Gizlilik

Başarı

Değişim ve Gelişim

Uzmanlık

Profesyonellik

Değer Katma

Etik Değerler

Kalite

Müşteri Odaklılık